Idea Profit Partnerem usługi Borrow.PL

Miło nam poinformować, iż firmy FelX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. i firma Idea Profit Sp. z o.o. zawarły porozumienie w zakresie partnerstwa biznesowego. Wierzymy, że współpraca naszych firm wpłynie wydatnie na podniesienie jakości obsługi naszych Klientów oraz wzmocni pozycję rynkową obu firm.

 

FelX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. jest pionierem na rynku polskim w zakresie systemów doładowań urządzeń mobilnych, świadczonych w ramach usługi Borrow.PL. Usługa ta skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców z m.in. takich segmentów jak publiczny, HoReCa oraz serwisu i usług.

 

Idea Profit Sp. z o. o to firma od lat związana z rynkiem HoReCa. Jej głównym obszarem działalności jest tworzenie autorskich, nowoczesnych programów komputerowych wspomagających procesy sprzedaży, z uwzględnieniem specyfiki branż. Rozwiązania programistyczne dotyczą obszaru kreowania i analizowania nie tylko sprzedaży już zrealizowanej, ale przede wszystkim planowanej. Głównym produktem, który kilka lat temu firma wprowadziła na rynek, jest Horeca Idea – system do sprzedaży i zarządzania eventami.

 

Borrow.PL na Arenie Gliwice
02 października 2017
  1. pl
  2. en

Skontaktuj się z nami:

Jeśli chcesz:

Zostać naszym Klientem;    

Przekazać zgłoszenie techniczne;    

Uzyskać dodatkowe informacje;    

Skontaktować się z naszym Punktem Obsługi Klienta (POK)  

Infolinia

Czynna w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00

Zostać naszym Klientem;

Uzyskać dodatkowe informacje;    
 

Skontaktować się z naszym  

Punktem Obsługi Klienta (POK)

Firma
E-mail
Telefon kontaktowy
Wiadomość
Wyślij formularz
Wyślij formularz
Formularz został wysłany 
- dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie 
wymagane pola!

Przekazać zgłoszenie techniczne;

Serwisy internetowe borrow.pl oraz borrow.zone, w tym ich struktura oraz projekt graficzny, stanowią własność firmy FelX Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością  są chronione prawem autorskim i nie mogą być w całości lub części kopiowane, modyfikowane i rozpowszechniane bez pisemnej zgody właściciela.