Usługa Borrow.PL w kawiarniach ETNO Cafe!

"Kawiarnia to po prostu kawa, ciasto i miękka kanapa? Dla nas to coś więcej. Pozwól nam się zaprezentować w nowej odsłonie. Pochłonięci pasją kawy, szukamy dalej...”


Nic dodać, nic ująć - o to jak na swoich stronach prezentuje się ETNO Cafe – wyjątkowa i niezwykle klimatyczna sieć kawiarni, która w nieustającym poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla swoich Klientów sięgnęła po usługę Borrow.PL. Już teraz, oprócz wspaniałej kawy i doskonałego klimatu, Goście ETNO Cafe mogą swobodnie podładować swoje urządzenia mobilne.

 

Chcielibyście chwilę odpocząć i napić się wybornej kawy, a może zwyczajnie w miejskim biegu potrzebujecie podładować swój telefon? Kawiarnie ETNO Cafe to właściwy adres, aby zaspokoić wszystkie te potrzeby.
 

29 January 2018

 

  1. pl
  2. en

Contact us:

If You want to:

Become a Client;    

Forward the technical enquiry;    

For additional information;    

Contact our Customer Service Point (POK)

 

Infoline

From monday to friday  10:00 am - 6:00 pm

pok@borrow.pl

+48 22 308 11 99 

Become a Client;

For additional information;       

Contact our Customer Service Point (POK)
Firma
E-mail
Telefon kontaktowy
Rodzaj interesanta
New Customer
Customer tenant
Customer buyer
Other
Subject
Wiadomość
Send request
Send request
Form send
Error, fill corectly

Forward the technical enquiry;    

Serwisy internetowe borrow.pl oraz borrow.zone, w tym ich struktura oraz projekt graficzny, stanowią własność firmy FelX Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością  Sp.k., są chronione prawem autorskim i nie mogą być w całości lub części kopiowane, modyfikowane i rozpowszechniane bez pisemnej zgody właściciela. Nota prawna