Powrót

Chcesz się upewnić? Odpowiedz sobie na trzy poniższe pytania:

 

1. Czy Klient, podczas świadczenia dla niego Twojej usługi, jest obsługiwany osobiście, a nie w sposób zdalny*?

 

2. Czy pojedynczy Klient, korzystając z Twoich usług lub oczekując na ich wykonanie, spędza u Ciebie osobiście przeciętnie więcej niż 5 minut?

 

3. Czy Klient, w trakcie wykonywania Twojej usługi, lub w czasie oczekiwania przez niego na jej wykonanie, ma możliwość korzystania aktywnego** lub biernego*** z urządzeń mobilnych?

 

*sposób zdalny - oznacza obsługę Klienta, który podczas świadczenia usługi przebywa fizycznie w innym miejscu niż jej wykonywanie np. jest obsługiwany poprzez call center lub za pośrednictwem wirtualnego doradcy via internet

**aktywnego - w trakcie wykonywania usługi lub oczekując na ich wykonanie Klient może korzystać urządzeń mobilnych (np. dzwonić, przeglądać strony internetowe, słuchać muzyki itp.)

***biernego - posiada je przy sobie, ale nie używa w danym momencie (np. będąc w kinie lub teatrze, na konferencji lub szkoleniu itp.)

 

 

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś 3xTAK, oznacza to, że Twoi Klienci z pewnością już pytali o nasze usługi, a nasza oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie!

  1. pl
  2. en

Skontaktuj się z nami:

Jeśli chcesz:

Zostać naszym Klientem;    

Przekazać zgłoszenie techniczne;    

Uzyskać dodatkowe informacje;    

Skontaktować się z naszym Punktem Obsługi Klienta (POK)  

Infolinia

Czynna w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00

Zostać naszym Klientem;

Uzyskać dodatkowe informacje;    
 

Skontaktować się z naszym  

Punktem Obsługi Klienta (POK)

Firma
E-mail
Telefon kontaktowy
Wiadomość
Wyślij formularz
Wyślij formularz
Formularz został wysłany 
- dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie 
wymagane pola!

Przekazać zgłoszenie techniczne;

Serwisy internetowe borrow.pl oraz borrow.zone, w tym ich struktura oraz projekt graficzny, stanowią własność firmy FelX Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością  są chronione prawem autorskim i nie mogą być w całości lub części kopiowane, modyfikowane i rozpowszechniane bez pisemnej zgody właściciela.